VIDEO SOCANT – Antrenorul Dan Petrescu a fost la un pas SA FIE OMORAT IN BATAIE in China!

”Procesul” unui porumbel considerat de poliția indiană spion chinez s-a încheiat

''Procesul'' unui porumbel, ați citit bine, considerat de poliția...

Crima cu tenta politica in cartierul Aviatiei din Bucuresti

Scene de groaza in cartierul Aviatiei din Bucuresti unde...
Violenţe extreme întâmplate pe un teren de fotbal. Echipa antrenată de Dan Petrescu a fost luată la bătaie la propriu pe un stadion de adversari şi de spectatori.Violențe la finalul meciului dintre echipa lui Dan Petrescu, Jiangsu Suning, și formația Wuhan Hongxing, 16-imile de finală ale Cupei Chinei, informează Dolce Sport, citând Fox Sports. Jucătorii formației lui Dan Petrescu au fost atacați de fotbaliștii și staff-ul echipei adverse, după ce s-au impus cu scorul de 1-0 datorită unui gol marcat în minutul 90+7. Golul marcat de Ge Wei în prelungiri a provocat furia fotbaliştilor de la Wuhan Hongxing.

După ce meciul s-a încheiat, jucătorii nemulțumiți s-au năpustit asupra adversarilor lor, în scurt timp ajungându-se la bătaie generală pe teren. În timpul altercației, nici fanii prezenți la meci nu au stat de-o parte, unii dintre ei aruncând cu sticle spre jucători. Fotbaliştii Xie Pengfei şi Ge Wei au postat pe reţelele de socializare fotografii în care se poate vedea că sunt răniţi.