AcasăSocialPutem merge in America fara viza!

Putem merge in America fara viza!

in:

Stiri pe acelasi subiect

Premierul Victor Ponta sustine ca a primit o veste excelenta din partea primului ministru al Canadei, care ne transmite ca se relaxeaza regimul vizelor, iar de la anul romanii vor putea calatorii liber catre Canada, tara aflata pe continentul american.

visa”O veste buna si mult asteptata pentru romanii care vor sa mearga in‪#‎Canada‬! Premierul Stephen Harper mi-a comunicat relaxarea regimului de ‪#‎vize‬ prin implementarea programului eTA (Electronic Travel Authorization) in 2016!”, scrie Victor Ponta.

 

 

 

 

 

Sursa: stiripesurse.ro

Ultimele stiri